http://www.agroturystykakonie.witryna.info/
paaa

 

 

Nasze konie przyzwyczajone są do ruchu ulicznego i hałasu. Uwielbiają chodzić w tereny. Nie płoszą się, są spokojne i bezproblemowe w obsłudze, nie posiadają narowów, nie kopią i nie gryzą. Systematycznie szczepione, odrobaczane oraz werkowane.

 

 

 

 

Debata - Matka Dżilli, jeden z najlepszych skoczków naszej stadniny, doskonała do jazdy rekreacyjnej, na skokach lubi testować umiejętności jeźdźców :) miły temperament, w stadzie lubi trzymać się z innymi końmi. Ulubienica amatorów galopu, ma bardzo miękkie chody, łatwa to opanowania. Przyjaźnie nastawiona do świata, a szczególnie do małych dzieci. Bierze udział w Hubertusach, rajdach i zawodach skokowych.
Dżilla – Córka Debaty, koń sportowy, o dużych możliwościach skokowych z bardzo dobrym żywym charakterem i techniką skoku. Dumna postawa. Przyjaźnie nastawiona do innych koni, zawsze pełna energii, uwielbia pieszczoty :) Bierze udział w Hubertusach, rajdach i zawodach skokowych.Jantar – Doświadczony koń rekreacyjny - Profesor. Wyszkoli każdego jeźdźca od nauki podstawowej na lonży do skoków. Jest wymarzonym, bardzo opanowanym koniem dla małych dzieci. Idealny do rekreacji, skoków, ujeżdżenia oraz woltyżerki (gimnastyki artystycznej na koniu). Bardzo lubi prowadzić w terenie. Przyjaźnie nastawiony do świata z niezwykłym usposobieniem, bardzo ufny, ulubieniec fotografów ze względu na swoją piękną, długą grzywę i umięśnioną budowę. Chętnie współpracuje z człowiekiem. Wielu jeźdźców zaczyna swoją przygodę właśnie na jego grzbiecie. Bierze udział w Hubertusach, rajdach i zawodach skokowych.
Daria – Idealny koń dla jeźdźców, którzy nie boją się szybkiego galopu. Doskonała ujeżdżeniowo, ma bardzo miękkie chody i nie boi się skakać. Bardzo lubi prowadzić w terenie, zawsze znajdzie drogę do domu. Daria to bardzo ufny i chętny do współpracy wierzchowiec. Dobrze reaguje na pomoce jeździeckie, jest bardzo miękka w pysku, wszyscy jeżdżący cenią ją za posłuszność i cierpliwość. Ulubienica młodych jeźdźców ze względu na swoją oryginalną, srokatą maść. Ma łagodne usposobienie. Bierze udział w Hubertusach, rajdach i zawodach skokowych.
Casiop – Od niedawna uczestniczy w regularnych jazdach jednak ze wdzięcznym ruchem, chęcią współpracy oraz wrodzonymi talentami zapowiada się na wspaniałego wierzchowca. Casiop jest  najkochańszym i najbardziej ciekawskim koniem w naszej stadninie, najlepszy przyjaciel Dzilli i Debaty, można go nazwać stajenną ‘maskotką’, a czas spędzony z nim każdemu poprawia humor. Bierze udział w Hubertusach, rajdach.

 

 

 

Bella - Zapowiada się na wspaniałego konia. Jest niezmiernie pojętna, szybko się uczy i z zaufaniem podchodzi do ludzi. Jest w pełni zdrowym, ciekawym świata konikiem, który na co dzień beztrosko od rana do wieczora spędza czas na padoku z innymi końmi. Rozpieszczana przez dzieci i dorosłych.

 

.

na strDSC03039DSC00297beluuuuuuu
daruchaDSC00984lakamaluchy
casihhhhhhhhhjjjjjjjjjjbbbbbbbbbbbbbbb
belllllaaaaaaaaaaaaaaDSC00998kkkkkk
jkjkljklnmbkbvkbvkjDSC0097xxxx7 (3684 x 2070)DSC09201pyskkonia
DSC09199kon